Realizace střech

Zaměřujeme se hlavně na střechy památkových objektů a u technologicky náročných staveb, kde je potřeba řešit věci nad rámec standardních postupů, kde se musí vhodně volit technologické postupy, nebo kde nemůže být přerušený provoz. Dále střechy pro soukromou klientelu, která chce mít jistotu dobře provedené práce.

 

Na novostavbách a rekonstrukcích provádíme

pokrývačské práce s krytinami z pálených nebo betonových tašek výrobců Tondach a Bramac,

klempířské práce, které zahrnují montáže falcovaných plechových střech z plechů Rheinzink a krytin různých imitací tašek výrobců jako je např. Prefa, Ruukki,

tesařské práce, kde montujeme klasické konstrukce krovů i krovy z příhradových vazníků,

izolace plochých střech, včetně zateplení, s povlakovými krytinami z asfaltových pásů nebo mPVC fólií

2_DJI_0646_hdr.jpg

Rozumíme tomu, co děláme

Můžete si být jistí, že si poradíme, nastanou-li neočekávané situace během samotné realizace. Ze získaných zkušeností vám umíme nabídnout alternativu, která například vhodným výběrem materiálů prodlouží životnost díla, nebo doporučíme provedení detailů, které se nám osvědčily během předešlých realizacích.

Našimi zákazníky jsou firmy a lidé, u kterých je cena sice důležitý parametr, ale ne ten nejdůležitější. Naše služby předaným dílem nekončí. Záruka je důležitá, pokud stavební firma existuje. Jsme na trhu od roku 1996 a máme za sebou řadu dobře odvedené práce a spokojených klientů.

chlapi.jpg